Muhasip

Yeni arayüzüyle gelişmeye devam eden Muhasip, temel bir muhasebe uygulamasıdır. Uygulama ile gelir ve gider bilgilerinizi girerek bütçenizin durumunu anlık olarak görebilirsiniz.

Hem yıllık bazda, hem de aylık olarak gelir-gider dengenizi görüp harcama planlarınızı yapmanızda yardımcı olacaktır.

Ödeme Hatırlatıcı sayesinde artık hiç bir ödemenizi kaçırmayacaksınız. Ayrıca masaüstü bileşeni ile yaklaşan ödemeleri uygulamaya girmeden takip edebileceksiniz.

Hesap Özeti paylaşma desteğiyle birlikte hesap dönemine ait verileri ister e-posta ile gönderebilir, isterseniz de Google Drive ile bulut sunucunuza yükleyerek istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Lütfen oy kullanmadan önce, uygulama menüsünde bulunan geri bildirim formu ile uygulamayla ilgili sorularınızı sorunuz. Daha önce puan vermiş olanlar, lütfen yeniden versin. Uygulama, istekleriniz doğrultusunda geliştirilmeye devam edecektir.

Özellikler
– Aylık ve yıllık bazda gelir gider dengesi
– Yedek alma ve geri yükleme
– En çok girilen kayıtlar listesi
– Şifre ile giriş
– Ödeme kategorisi belirleyebilme
– Gerçekleşen ödemeleri belirleyebilme
– Ödeme Hatırlatıcı
– Hesap Özeti paylaşma
– Hatırlatma Bileşeni

Etiketler
– Muhasip, Muhasebe, Ev Muhasebesi, Hesap-Kitap, Hesap Defteri, Gelir-Gider Hesabı, Harcama Kaydı, Harcama Takibi, Gider Pusulası, Envanter, Kredi Kartı, Taksit, Maaş, Kredi, Servis Ücreti, Okul Taksidi, Fatura, Fatura Takibi, Bütçe, Ev Bütçesi