Muharrir

Manşetler ve Köşe Yazıları

“Bir yudum kahve, bir dakika tefekkür” sloganıyla hazırlanan bu uygulama ile bir çok ulusal gazetenin ilk sayfaları ve köşe yazıları elinizin altına geliyor.

Son sürümüyle birlikte modern bir arayüze kavuşan uygulama ile 19 farklı gazeteden 1000’e yakın yazarın makalelerinin sizler için derlenip sunulduğu ve 40 gazetenin ilk sayfalarını okuyabileceğiniz uygulama gün geçtikçe gelişmeye devam etmektedir.

Uygulamanın en önemli özelliği, makalelerin ve manşetlerin çevrim dışı (offline) okunabilmesidir.

Uygulama ile sevdiğiniz yazarları takip edebilecek ve yazılarının büyük bir kısmını uygulamadan ayrılmadan okuyabileceksiniz. Yazının kalan kısmını ise bir tıkla gazetenin internet sitesinden okumaya devam edebilirsiniz. Ayrıca gazetelerin ilk sayfalarına da rahatça ulaşıp okuyabileceksiniz.

Mevcut Gazeteler: Bugün, Cumhuriyet, Habertürk, Hürriyet, Milliyet, Posta, Radikal, Sabah, Sözcü, Star, Takvim, Taraf, Türkiye, Vatan, Yeniçağ, Yeni Akit, Yeni Asya, Yeni Şafak, Zaman

Eklenecek Gazeteler: Akşam, Ortadoğu, Yeni Mesaj

manşetler, mansetler, ilk sayfa, manset, manşet, kose yazarlari, kose yazilari, koseyazarlari, koseyazilari, Yazar, Sesli Yazılar, Sesli Köşe Yazıları, Sesli Makaleler, Makale Dinle, Köşe Yazısı Dinle, Yazar Dinle, Köşe Yazıları, Köşe Yazısı, Makale, Yazar, Yazar Oku, yazaroku, Gazeteci, Yorum, Gündem, Bugün Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Posta Gazetesi, Radikal Gazetesi, Sabah Gazetesi, Takvim Gazetesi, Taraf Gazetesi, Vatan Gazetesi, Yeniçağ Gazetesi, Yeni Şafak Gazetesi, Zaman Gazetesi, Sözcü Gazetesi, Star Gazetesi, Cumhuriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, açılan menü, slide menü, action bar